Delovna obutev in blazni zimski meseci
Še dobro, da je pri nas v službi potrebna delovna obutev, kajti še kako prav mi pride doma. Ne vem, kaj je s temi zimami pri nas, a pozimi imamo že kar nekaj časa sam dež namesto snega. Res zoprno,…
Še dobro, da je pri nas v službi potrebna delovna obutev, kajti še kako prav mi pride doma. Ne vem, kaj je s temi zimami pri nas, a pozimi imamo že kar nekaj časa sam dež namesto snega. Res zoprno,…